POZDRAVLJENI STARŠI!

Jan 14, 2021 | VRTEC_ČEBELICE

Prišel je čas, ko se bom morala posloviti od vas in vaših otrok iz skupine Čebelic. Kot je bilo že na začetku šolskega leta rečeno, me bo nadomestila Mojca Hvala. Bilo mi je zelo lepo sodelovati z vami, pa čeprav le za kratek čas. Žal nam je virus že kmalu na začetku leta prekrižal načrte, da se z nekaterimi otroki in starši, nismo morali več srečati in se posloviti v vrtcu.  Vendar pa so mi kljub temu tudi ti otroci, tako kot tisti s katerimi se dnevno srečujemo, prirasli k srcu. Za novico, da odhajam, sem tudi sama izvedela zelo pozno, tako, da vas zapuščam že jutri 15.1.2021.

Če še ostaja kakšno nerešeno vprašanje ali potreba po pogovoru, bom vesela, da se obrnete name in se pogovorimo. Želim, da se razidemo čistih misli.

Želim vam, da še naprej tako lepo sodelujete z vrtcem in vzgojiteljicami, saj nam le s skupnimi močmi lahko uspe resnično dobro vzgojiti otroke.

Hvala za vse in upam, da se še kdaj srečamo.

Andreja Kenda