PREHRANA

PRIJAVA/ODJAVA OBROKA

Prosimo vas, da si preberete Pravila o šolski prehrani, posebej glede načina odjavljanja obrokov. Posamezni obrok prijavite oziroma odjavite do 13. ure za naslednji dan. Kosilo je možno prijaviti/odjaviti tudi do 8. ure za isti dan, odjava malice za isti dan ni mogoča, razen za učence s subvencionirano malico, saj ministrstvo krije strošek nepravočasne odjave, vendar samo za 1. dan odsotnosti učenca.

V primeru bolezni, ko ne morete točno predvideti odsotnosti otroka, lahko odjavite prehrano do nadaljnjega in ob vrnitvi učenca v šolo do 8. ure tisti dan obroke prijavite nazaj.

Obrok je potrebno odjaviti, tudi če je subvencioniran, sicer strošek nekoriščenega in neodjavljenega obroka krijete starši sami.

Obrok lahko prijavite ali odjavite na tri načine:

1. telefonski odzivnik: 05 37 29 014
  2. elektronska pošta: prehrana@os-cerkno.si