CICI PLANINCI

Planinsko društvo Cerkno VABILO NA UVODNI SESTANEK Planinsko društvo Cerkno, vabi starše otrok, ki obiskujejo vrtec...

INTERESNE DEJAVNOSTI V VRTCU

​Z mesecem oktobrom, bodo v vrtcu zaživele tri brezplačne interesne dejavnosti. Pevski zbor Izvirčki pod vodstvom...
PROSTA DELOVNA MESTA

Trenutno ni aktualnih razpisov

 

CICI PLANINCI

CICI PLANINCI

Planinsko društvo Cerkno VABILO NA UVODNI SESTANEK Planinsko društvo Cerkno, vabi starše otrok, ki obiskujejo vrtec Cerkno na sestanek, ki bo v torek, 22.9.2020, ob 16. uri, na igrišču pred zidano stavbo vrtca.Dogovorili bi se kako bomo v danih razmerah izvedli...

več...
INTERESNE DEJAVNOSTI V VRTCU

INTERESNE DEJAVNOSTI V VRTCU

​Z mesecem oktobrom, bodo v vrtcu zaživele tri brezplačne interesne dejavnosti. Pevski zbor Izvirčki pod vodstvom Mirjam Hadalin Makuc, Angleške urice pod mentorstvom Katje Ogorevc in Plesne urice pod mentorstvom Blažke Demšar. Prve izvedbe bodo od 5. oktobra dalje....

več...
PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

Naš vrtec je v program: ZDRAVJE V VRTCU vključen že kar nekaj časa. V  šolskem letu 2019/20 je bila tema programa POČUTIM SE DOBRO. Vzgojiteljice so za otroke pripravile raznolike dejavnosti, poudarek pa je bil na dobrem počutju otrok med samimi dejavnostmi in igrami....

več...
MOJ LONČEK

MOJ LONČEK

Z mesecem septembrom v vrtcu načrtujemo menjavo vseh plastičnih lončkov za pitje, ki jih otroci dnevno uporabljajo v oddelku. Naš cilj je, da se stare obrabljene lončke nadomesti z lončki iz okolju prijaznejših materialov npr. s kozarci iz debelejšega stekla,...

več...
(Skupno število obiskov 26.771, 1 obiskov danes)