NAJNOVEJŠE OBJAVE

DRŽAVNO PRVENSTVO V PLAVANJU

DRŽAVNO PRVENSTVO V PLAVANJU

V petek, 10. septembra, je v Kamniku potekalo šolsko državno prvenstvo v plavanju za osnovne in srednje šole. Učenci so tekmovali v disciplini 50m prosto, sodelovali so tudi učenci Osnovne šole Cerkno. V kategoriji kategoriziranih tekmovalk je 40. mesto osvojila Tjaša...

več...
TUDI LETOS S  PEŠBUSOM V TEDEN MOBILNOSTI

TUDI LETOS S PEŠBUSOM V TEDEN MOBILNOSTI

Tudi v letošnjem šolskem letu bo v času evropskega tedna mobilnosti v sodelovanju s svetom za preventivno in vzgojo v cestnem prometu, prostovoljci društva šoferjev in avtoprevoznikov Cerkno ter pedagoškimi delavkami naše šole, potekal PEŠBUS za osnovnošolce od 2....

več...
ČETRTI TEDEN V POČITNIŠKEM VARSTVU

ČETRTI TEDEN V POČITNIŠKEM VARSTVU

Dogodivščine v Počitniškem varstvu 2021 so se v preteklem tednu zaključile. Otroci so se imeli zelo lepo, spoznali in naučili so se zelo veliko, saj smo poskrbeli za to, da smo vsak dan doživeli nekaj lepega.V ponedeljek, 23. avgusta, smo se sprehodili do nove...

več...
PRIDOBILI STATUS KULTURNE ŠOLE

PRIDOBILI STATUS KULTURNE ŠOLE

​Šolsko leto 2020/2021 se je že skoraj zaključilo, ko smo na šolo prejeli spodbudno obvestilo s strani ocenjevalne komisije za podelitev naziva »KULTURNA ŠOLA«. JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI nam je na podlagi javnega razpisa status kulturne šole podelil že...

več...
S PESMIJO NA USTIH V NOVO ŠOLSKO LETO

S PESMIJO NA USTIH V NOVO ŠOLSKO LETO

Pred nami je novo šolsko leto, za katero seveda upamo, da bo sčasoma postalo bolj naklonjeno tudi petju in uricam pri pevskem zboru. Da bo pesem čim bolj brezskrbno zazvenela v glasbeni učilnici, bomo seveda poskrbeli za vsa pravila zdravega petja ter ob upoštevanju...

več...
PRVI RODITELJSKI SESTANKI

PRVI RODITELJSKI SESTANKI

Šolsko leto se pričenja in planiramo tudi prve RODITELJSKE SESTANKE. Ti se bodo odvijali v živo v večnamenskem prostoru po posameznih oddelkih. Starši bodo v šolo vstopali za šolo, in sicer skozi jedilnico. Sestanka se lahko udeleži le en starš, ki izpolnjuje PCT...

več...
PRVA SREČANJA ZA STARŠE

PRVA SREČANJA ZA STARŠE

Spoštovani starši kljub negotovim razmeram, bomo v prihodnjih dneh izvedli uvodno srečanje za novince in roditeljske sestanke za vse oddelke.  V sredo, 25. 8. 2021, vas vabimo na uvodno srečanje za starše otrok, ki bodo v šolskem letu 2021/22 prvič vključeni v vrtec....

več...
(Skupno število obiskov 8.503, 2 obiskov danes)
Dostopnost