NAJNOVEJŠE OBJAVE

Priprave na drugi del počitniškega varstva 2022

Priprave na drugi del počitniškega varstva 2022

Poletne počitnice se počasi prevešajo v drugi del in ekipa počitniškega varstva je v teh dneh že v pripravah na izvedbo letošnjega drugega dela počitniškega varstva. To se bo v organizaciji OŠ Cerkno in pod pokroviteljstvom ETE Cerkno odvilo v času od 16. 8. (torek)...

več...
PROJEKT ZDRAVJE V VRTCU 2021/2022

PROJEKT ZDRAVJE V VRTCU 2021/2022

Tudi v letošnjem šolskem letu smo bili v našem vrtcu vključeni v projekt Zdravje v vrtcu, katerega rdeča nit se je letos glasila: »Krepim (oblikujem) sebe in svojo skupnost«. Projekt je podprt s strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ). Spodaj je opisanih...

več...
Ob zaključku šolskega leta 2021/2022

Ob zaključku šolskega leta 2021/2022

Konec junija je na šoli potekalo kar nekaj zanimivih dogodkov, s katerimi smo zaključili letošnje šolsko leto in obeležili tudi državni praznik. V torek, 14. junija 2022 smo se poslovili od generacije devetošolcev 2007. Šola je zapustila še ena generacija učencev, ki...

več...
VRTEC V GOZDU ALI GOZD V VRTCU?

VRTEC V GOZDU ALI GOZD V VRTCU?

V šolskem letu 2021/22 se je Vrtec Peter Klepec priključil projektu Mreže gozdnih vrtcev in šol. Cilj projekta je prenesti del vsebin na prosto, v bližnje gozdove in travnike. V našem kraju imamo srečo, da imamo do bližnjega gozda le nekaj minut hoje. Celo leto lahko...

več...
MRAVLJICE IN METULJI V KEKČEVI DEŽELI

MRAVLJICE IN METULJI V KEKČEVI DEŽELI

Kekec, Bedanec, Mojca, Pehta, Brincelj je samo nekaj junakov iz Kekčevih zgodb, ki so jih otroci iz skupin Mravljice in Metulji nestrpno čakali, da jih obiščejo in spoznajo v Kekčevi deželi. V torek, 14. junija 2022 se jim je ta želja tudi uresničila. Z avtobusom so...

več...
SPOMINI NA PLAVALNE DNI

SPOMINI NA PLAVALNE DNI

​ Predšolski skupini v našem vrtcu sta letos prvič obiskovali plavalni tečaj v bazenu Term Hotela Cerkno. Tečaj je potekal v dveh delih in sicer v mesecu novembru in aprilu. Kot pravijo otroci iz skupin Mravljice in Metulji so na plavalne urice vedno komaj čakali in v...

več...
ZBRANI TRENUTKI 1. DELA POČITNIŠKEGA VARSTVA

ZBRANI TRENUTKI 1. DELA POČITNIŠKEGA VARSTVA

Zaključili smo prvi del počitniškega varstva, ki je letos gostilo največ učencev, odkar na naši šoli izvajamo počitniško varstvo. Preko 40 otrok je uživalo v številnih zanimivih dejavnostih, ki so jih pripravili pedagoški delavci, študenti in letos v okviru učnih...

več...
(Skupno število obiskov 11.045, 1 obiskov danes)
Dostopnost