KAJ NAS POVEZUJE

NAŠ LOGOTIP:  modro nebo, rumeno sonce, zelena narava, čiste reke;
to je okolje v katerem živimo – to je naš dom;

ŠOLSKI LOGOTIP

Naš logotip: modro nebo, rumeno sonce, zelena narava, čiste reke; to je okolje v katerem živimo – to je naš dom;

LOGOTIP je oblikoval akademski slikar in nekdanji učitelj likovne vzgoje na OŠ Cerkno: RAFAEL TERPIN

ŠOLSKA HIMNA

ŠOLSKA HIMNA – SPREMLJAVA

BESEDILO – ŠOLSKA HIMNA

Prijateljstvo, pogum, zgodovina, pustne šege, Porezen in še marsikaj…, vse to odlikuje, zaznamuje in povezuje vse nas, ki smo člani naše velike šolske skupnosti: Osnovne šole Cerkno.

Da ne pozabimo: naša šola je seveda 1 A.

Takole so našo šolo v šolski himni opisali nekdanji učenci: Tilen Klinc, ki je sestavil njeno besedilo ter Tjaša Dakič in Maja Močnik, ki sta pesem uglasbili.

EKO HIMNA

EKO HIMNA – SPREMLJAVA

BESEDILO – EKO HIMNA

In zato jaz in ti,
z energijo varčujeva,
za prihodnost vseh ljudi,
Zemljo našo varujeva.

Besedilo eko himne je nastalo izpod peresa učiteljice razrednega pouka Alenke Bogataj; uglasbila pa jo je učiteljica glasbene umetnosti Vanja Lampič.

(Skupno število obiskov 1.057, 1 obiskov danes)