V sredo, 19. 6. 2024, smo se zjutraj z minibusom odpeljali v Ljubljano najbolj ZUMMASTIČNI dogodivščini naproti. S seboj smo povabili tudi našo bivšo sošolko. Po prihodu na Rudnik smo se zbrali pri vstopu v ZUMMAKIDS. Prijazna gospa Mojca nam je razdelila posebne nogavičke in nam predstavila številne gibalne atrakcije. Nato nas je prevzela animatorka Zarjana ter nas več kot dve uri vodila po vseh plezalih, plezalnih stenah, trampolinih in toboganih. Vozili smo se s posebnimi štirikolesniki in zbirali točke ob metih na koš.  Ves čas smo imel na voljo svežo vodo in čiste kozarce. Na koncu pa smo si privoščili še sladoled in spust po zelooo dolgem in zavitem toboganu. Vsi smo se strinjali, da je bil to najboljši in najzabavnejši športni dan v tem šolskem letu.

Upamo, da se bomo še kdaj vrnili in preživeli tako razgiban dan.

Gloria, Tine, Jakob, Tinka, Neja in Loti (učenci in bivša učenka POŠ ŠEBRELJE)

Če želite tudi vi doživeti zummastičen dan, več informacij najdete na naslednji povezavi: https://www.zummakids.si/