TALENTI 2021

Jan 16, 2022 | Šolska RTV

V drugem delu prireditve ob dnevu samostojnosti smo prisluhnili številnim talentom naših učencev s področja glasbene in plesne umetnosti. Izvedba prireditve je bila zaupana devetošolcem in ti so svojo nalogo odlično izpeljali. Iskrene čestitke tudi za scenarij, režijo in celotno video produkcijo.
Po ogledu predstavitvenih nastopov je po oddelkih sledilo glasovanje. Sodelovali so lahko vsi učenci naše šole in oddali glas za nastop, ki jih je najbolj navdušil. Posebna komisija je zbrane glasovnice preštela in po šolskem radiu razglasila zmagovalce. V 1. triadi sta učence najbolj navdušili učenki 1.a Iza Pegan in Mia Kranjc. V 2. triadi učenke 5.b oddelka Ajda Kerčmar, Julija Raspet, Eva Tušar, Manca Tavčar in Manca Lapanja. V 3. triadi pa je največ glasov zbrala učenka 9.a Špela Majdič. Špela je zbrala največ glasov tudi v skupni razvrstitvi in postala zmagovalka Talenti OŠ Cerkno za leto 2021. Vsem sodelujočim, iskrene čestitke!