URNIK POUKA NA DALJAVO PREKO VIDEOKONFERENCE
Na tej strani je urnik pouka v živo preko videokonference.

Navodila za vstop v videokonferenco boste našli na spletni strani v zavihku POUK NA DALJAVO.

Prijavite se vsaj pet minut pred začetkom pouka v živo, da ne bo težav z povezavami.

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30

MAT,SLJ-6.r.

Ervin Florjančič

   MAT 7. b
Mija Bavcon Venko

9. A, B ŠPORTNI DAN

MAT,SLJ-6.r.

Ervin Florjančič

MAT,SLJ-6.r.

Ervin Florjančič

 MAT,SLJ-6.r.

Ervin Florjančič

 

8.30 – 9.00 FIZ 9.a, 9.b
Marija Urh Lahajnar
KEM 9.a, 9.b
Marija Urh Lahajnar
  MAT 8. a, 8. b
Marko Bevk, Mija Bavcon Venko
NAR – UP – KP
Karmen Lapanja
TIT 8.a in 8.b
Marko Bevk
9.00 – 9.30              TJA 8. b               Sanja Turk   MAT 7. a
Mija Bavcon Venko
TJA 7. B Irena Novak
 TIT 6.b
Marko Bevk
TIT 6.a
Marko Bevk
ZGO 8.a
Mitja Dežela
TJA 4. a
Nives B. Černič
ZGO 8.a
Mitja Dežela
9.30 – 10.00 Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor
10.00 – 10.30 FIZ 8.a, 8.b
Marija Urh Lahajnar
KEM 8.a, 8.b
Marija Urh Lahajnar
            TJA 4.B              Sanja Turk MAT-UP-KP
Mija Bavcon Venko5.A IN 5.B
ZGO 8.B
Mitja Dežela
TJA 5. a
Nives B. Černič
ZGO 8.b
Mitja Dežela
10.30 – 11.00              TJA 9. A      Irena Novak              TJA 9. B               Sanja Turk
ZGO 6.A, 6.B
Mitja Dežela
TJA 7. A Irena Novak  TIT 7.a
Marko Bevk
TIT 7.b
Marko Bevk
NAR 6. a in 6. b
Karmen Lapanja
11.00 – 11.30 FRANCOŠČINA 8. in 9.r Sanja Turk       TJA 6. A , 6. B        Sanja Turk, Irena Novak BIO 8. a in 8. b
Karmen Lapanja
NAR 7. a in 7.b
Karmen Lapanja
TJA 5. b
Nives B. Černič
RU 8.B
Vanja Lampič
11.30 –  12.00

ŠPO NPZ 9.A, B

Mihela Gnezda, Alan Štucin

4.a in 4. b 8. A TJA Irena Novak          TJA 6.A            Sanja Turk            TJA 8. B              Sanja Turk
12.00 – 12.30

ŠPO NPZ 9.A, B

Mihela Gnezda, Alan Štucin

NIT 5.A, B      
12.30 – 13.00 SLOVENŠČINA 9
(dodatna navodila za projektno nalogo – po želji)
DOP – MAT 7. a,b
Mija Bavcon Venko
     FRANCOŠČINA 7.r        Sanja Turk    
13.00 – 13.30 LUM 8a in 8b
Ana Koren
DOD – MAT 7. a,b
Mija Bavcon Venko

IP FVZ1

Ana Koren

     
13.30 – 14.00  

IP FVZ2

Ana Koren

     

 

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30 6. A, B IN 7. A, B ŠPORTNI DAN    MAT 7. b
Mija Bavcon Venko
SLO,MAT-6.A,B
Ervin Florjančič

8. A, B ŠPORTNI DAN

SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

 SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

8.30 – 9.00 FIZ 9 a, b
Marija Urh Lahajnar
KEM 9 a, b
Marija Urh Lahajnar
MAT 9. a, 9. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk
NAR – UP – KP
Karmen Lapanja
MAT 8. a, 8. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk
 
9.00 – 9.30               TJA 4. b              Sanja Turk  MAT 7. a
Mija Bavcon  Venko
  TIT 7. a
Marko Bevk
TJA 4. a
Nives B. Černič
9.30 – 10.00 Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor
10.00 – 10.30 FIZ 8 a, b
Marija Urh Lahajnar
KEM 8 a, b
Marija Urh Lahajnar
9. a in 9. b
SLOVENŠČINA
Mojca L. Moravec
  MAT-UP-KP
Mija Bavcon Venko5.A IN 5.B
 
10.30 – 11.00 4.a in 4.b        TJA 6. a
Sanja Turk
TIT 6. b
Marko Bevk
TIT 6. a
Marko Bevk
KULTURNA PRIREDITEV
11.00 – 11.30 FRANCOŠČINA 8. in 9.r     Sanja Turk FRANCOŠČINA 4.in 5.r  Sanja Turk TJA 5. b
Nives B. Černič
NAR 7. a in 7.b
Karmen Lapanja
KULTURNA PRIREDITEV
11.30 –  12.00   RU 7. A in 7.B
Mihela Gnezda
Alan Štucin
TJA 5. a
Nives B. Černič
           TJA 9. b          Sanja Turk KULTURNA PRIREDITEV
12.00 – 12.30     9. a in 9. b
BIOLOGIJA
Karmen Lapanja
   
12.30 – 13.00          
13.00 – 13.30          
13.30 – 14.00          

 

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30 PREŠERNOV DAN – SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

   MAT 7. b
Mija Bavcon Venko
SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

9. RAZRED
INFORMATIVNI DAN
SLO,MAT-6.A,B

Ervin Florjančič

 

8.30 – 9.00 KEM 9 a, b
Marija Urh Lahajnar
MAT 9. a, 9. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk
NAR – UP – KP
Karmen Lapanja
MAT 8. a, 8. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk
FIZ 8 a,
Marija Urh Lahajnar
9.00 – 9.30  MAT 7. a
Mija Bavcon  Venko
FIZ 8 b
Marija Urh Lahajnar
TIT 7. a
Marko Bevk 
          TJA 9. b            Sanja Turk 
9.30 – 10.00 Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor
10.00 – 10.30 KEM 8 a, b
Marija Urh Lahajnar

          TJA   4.b            Sanja Turk

MAT-UP-KP
Mija Bavcon Venko5. A in 5. B
TIT 7.b
Marko Bevk 
10.30 – 11.00 4.a in 4.b TIT 6. b
Marko Bevk 
           TJA  9.b          Sanja Turk TIT 8.a, 8. b
Marko Bevk 
11.00 – 11.30 FRANCOŠČINA 4.in 5.r   Sanja Turk              TJA 6. a               Sanja Turk NAR 7. a in 7.b
Karmen Lapanja
 
11.30 –  12.00     TIT 6. a
Marko Bevk 
 
12.00 – 12.30        
12.30 – 13.00        
13.00 – 13.30        
13.30 – 14.00        

8

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30      MAT 7. b
Mija Bavcon Venko
     
8.30 – 9.00     MAT 9. a, 9. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk 
MAT 8. a, 8. b
Mija Bavcon Venko
Marko Bevk
NAR – UP – KP
Karmen Lapanja

TIT 8. a, 8. b
Marko Bevk

9.00 – 9.30      MAT 7. a
Mija Bavcon Venko 
   TIT 7.a
Marko Bevk
 
9.30 – 10.00 Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor Rekreativen odmor
10.00 – 10.30       MAT-UP-KP
Mija Bavcon Venko
 TIT 7. b
Marko Bevk
10.30 – 11.00      TIT 6. b
Marko Bevk

TIT 6.a 
Marko Bevk 

 
11.00 – 11.30       NAR 7. a in 7.b
Karmen Lapanja
 
11.30 –  12.00                   
12.00 – 12.30          
12.30 – 13.00          
13.00 – 13.30          
13.30 – 14.00          

 

 

 

(Skupno število obiskov 13.317, 330 obiskov danes)