URNIK POUKA NA DALJAVO PREKO VIDEOKONFERENCE
Na tej strani je urnik pouka v živo preko videokonference.

Navodila za vstop v videokonferenco boste našli na spletni strani v zavihku POUK NA DALJAVO.

Prijavite se vsaj pet minut pred začetkom pouka v živo, da ne bo težav z povezavami.

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30 7. B TJA
Irena Novak
 6.A,B-SLJ in MAT Ervin Florjančič 8.A – KEM
Marija Urh Lahajnar
6.A,B-SLJ in MAT
Ervin Florjančič
9.A – FIZ
Marija Urh Lahajnar
8.30 – 9.00 6. B TJA
Irena Novak
7. A TJA
Irena Novak
7. A in 7.B RU
Alan Štucin, Mihela Gnezda
5. A in 5. B
RU, MAT
5.A TJA
Nives B. Černič
9.00 – 9.30 9.A,.B – FIZ
Marija Urh Lahajnar
8.A,B – KEM
Marija Urh Lahajnar
8.B – KEM
Marija Urh Lahajnar

MAT 9. a, 9. b

Marko Bevk, Mija Bavcon Venko

MAT 8. a, 8. b

Marko Bevk, Mija Bavcon Venko 

9.30 – 10.00 8.A ZGO
Mitja Dežela
6.A ZGO
Mitja Dežela
SLJ 9. b
Mojca L. Moravec
8.A ZGO
Mitja Dežela
9.B – FIZ
Marija Urh Lahajnar
10.00 – 10.30 8.B ZGO
Mitja Dežela
6.B ZGO
Mitja Dežela
8. A  TJA
Irena Novak
8.B ZGO
Mitja Dežela
5.B TJA
Nives B. Černič
10.30 – 11.00 UBE
Marija Urh Lahajnar
MME
Marija Urh Lahajnar
SLJ 9. a
Mojca L. Moravec
4. A in 4. B  6.A,B-RU
Ervin Florjančič,
Marko Bevk
11.00 – 11.30 4. A in 4. B POK
Marija Urh Lahajnar
GEO 8.b
Roman Eberlinc
DKE 8.b
Roman Eberlinc
8.B – RU
Vanja Lampič
11.30 –  12.00  

MAT 7. b

Mija Bavcon Venko

MAT 7. a

Mija Bavcon Venko

NAR 7A,B

Karmen Lapanja

 
12.00 – 12.30  TJA 4.B
Sanja Turk
TJA 4. A
Nives B. Černič
FRANC. – 7. razred
Sanja Turk

TJA 6. B

Irena Novak

TJA 8.B
Sanja Turk
12.30 – 13.00

MAT-DOPOLNILNI POUK,  7. a, b

Mija Bavcon Venko

 

  RU 8. a
Mija Bavcon Venko
TJA 6. A
Sanja Turk

SLJ 9. AB

(Prijaviš po želji – razlaga popravkov pisne naloge)

Mojca L. Moravec

13.00 – 13.30

IP LS2

Ana Koren

IP FV1

Ana Koren

 

RU 9.a

Ana Koren

 
           
  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
8.00 – 8.30 8.A FIZ
Marija Urh Lahajnar
 SLJ, MAT-6.R. Ervin Florjančič   SLJ-6.R. Ervin FlorjančTič  
8.30 – 9.00 TJA 6. b
Irena Novak
MAT 7. b
Mija Bavcon Venko
MAT 9. a, 9. b
Marko Bevk, Mija Bavcon Venko
MAT 8. a, 8. b
Marko Bevk, Mija Bavcon Venko

TJA- 5.a

Nives B. Černič

9.00 – 9.30 MAT 7. a
Mija Bavcon Venko

TJA 8. a

Irena Novak

SLJ 9. B

Mojca L. Moravec

5. A in 5. B

TJA – 5.b

Nives B. Černič

9.30 – 10.00 8.A ZGO
Mitja Dežela
6.A ZGO
Mitja Dežela
  8.A ZGO
Mitja Dežela
 
10.00 – 10.30 8.B ZGO
Mitja Dežela
6.B ZGO
Mitja Dežela

4.A i n 4.B

POK
Marija Urh Lahajnar
8.B ZGO
Mitja Dežela

 

10.30 – 11.00 TJA 7. b
Irena Novak
TJA  7. a
Irena Novak

SLJ 9. A

Mojca L. Moravec

   
11.00 – 11.30 8.B FIZ
Marija Urh Lahajnar
NIZ – 5. razred
Irena Zajc
GEO 8.A
Roman Eberlinc
DKE 8.A
Roman Eberlinc
 
11.30 –  12.00 UBE
Marija Urh Lahajnar
9.B KEM
Marija Urh Lahajnar
NIZ – 6.razred
Irena Zajc
   
12.00 – 12.30 IP OGL
Marko Bevk
9.A KEM
Marija Urh Lahajnar
5.A in 5.B – NIT    
12.30 – 13.00 MAT-DODATNI POUK,
7. a, b
Mija Bavcon Venko
MME
Marija Urh Lahajnar

 

MAT-DODATNI POUK,
8. a, b

Marko Bevk

 

MAT-DODATNI POUK,
9. a, bMarko Bevk
 
           
           

 

(Skupno število obiskov 2.453, 170 obiskov danes)