V mesecu maju smo imeli na obisku mentorja iz podjetja Marmor Hotavlje. K nam sta prišla predstavit njihovo podjetje in nam pokazat s čim se ukvarjajo. Po kratki predstavitvi podjetja je sledila še delavnica izdelave mozaikov. Mentorja sta nas vodila čez celoten postopek izdelave, od začetnega skiciranja ideje na list papirja, prenosa na posebne plošče, zlaganja in lepljenja kamenčkov  pa vse do končnega fugiranja naših mozaikov. Delavnica je bila zelo zanimiva in poučna.

Podjetju Marmor Hotavlje bi se na tem mestu radi zahvalili za njihovo pripravljenost in izvedbo delavnice na naši šoli in se že veselimo morebitnega nadaljnega sodelovanja z njimi.

Nekaj utrinkov iz delavnice si lahko ogledate v spodnji galeriji, mozaike pa si lahko ogledate tudi na razstavnem prostoru v naši avli.

(Skupno število obiskov 173, 1 obiskov danes)
Dostopnost