Torek, 4.6.2024, datum, katerega si bodo zapomnili vsi petošolci in en šestošolec. To je dan, ki je že zjutraj nakazoval, da se bo zanje dogajalo nekaj pomembnega. Vladala je nervoza, strah, kaj bo, ogromno razno raznih vprašanj za naju, mentorja kolesarskega krožka. Veliko spodbudnih besed je bilo potrebnih, preden je končno napočil čas praktičnega dela izpita. Kar 5  policistov, 3 predstavniki ZŠAM-a in 3 učitelji smo pričakali bodoče kolesarje z veljavnim izpitom.

Vožnja je ob budnem spremljanju vseh že prej omenjenih ocenjevalcev vožnje potekala brezhibno. Upoštevali so vse naučeno, držali so se prometnih predpisov.

Ob razglasitvi rezultatov so bili prav vsi pohvaljeni za prikazano vožnjo, tako da so vsi uspešno opravili kolesarski izpit.

Še nekaj končnih pohval in začelo se je veselje novopečenih kolesarjev. Prav tako sva si oddahnila mentorja, da je letošnja generacija uspešno opravila vse, kar se je od njih zahtevalo.

Generacija l.2014, pričakujemo VAS!!!

Zapisal mentor KK: Ervin Florjančič

Fotografije: Tatjana Slabe