V sredo, 9. novembra 2022 je potekala košarkarska tekma med učenci KK Hidria in KK ETA Cerkno. Tekmo so odigrali učenci zadnje triade, katero je ekipa naših starejših učenev žal na koncu nesrečno izgubila. Končni rezultat tekme je bil 46:44. Zmago je cerkljanska ekipa imela praktično že v žepu, saj je pred zadnjo četrtino vodila že za visokih 11 točk. Zalomilo se je v zadnji četrtini in sledil je nesrečen poraz. V soboto 12. novembra pa so odigrali še tekmo z učenci 3., 4. in 5.r. Učenci so kljub mladosti in še neizkušenosti pokazali veliko borbenosti, za kar jim gredo iskrene čestitke. V petek, 25. novembra bo ob 18.00 uri v veliki šolski telovadnici potekala povratna tekma med KK Hidria in KK ETA Cerkno. Vabljeni k ogledu tekme.

(Skupno število obiskov 249, 1 obiskov danes)