Spoštovani  starši,

v naslednjem šolskem letu bodo učenci poleg učbenikov, ki so jih že dobili v šoli,  potrebovali seveda tudi delovne zvezke, zvezke in ostale pripomočke.

Seznam vsega naštetega gradiva za posamezni razred, ki ga bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2023/24, boste našli na spodnjih povezavah:

OSNOVNA ŠOLA CERKNO – SEZNAM DELOVNIH ZVEZKOV IN PRIPOMOČKOV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24

PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA ŠEBRELJE – SEZNAM SEZNAM DELOVNIH ZVEZKOV IN PRIPOMOČKOV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24

Pri nakupu delovnih zvezkov bodite pozorni na EAN kodo. Prav tako pazite pri nakupu nekaterih  zvezkov za 1. triado (Tako lahko, Lili in Bine…), da boste izbrali ustrezne.

Naše sezname imajo: trgovina Tanja v Cerknem, kamor ob nakupu pridete z našim seznamom in spletni ponudniki Kopija Nova, Printink in Bags office Tolmin.

Tukaj je povezava do Kopija Nova.