Počitnikarji smo dne, 28.6.2023 dan preživeli kar na šoli. Učiteljice so organizirale delavnice, skupaj z učiteljicama Karmen Lapanja in Tanjo Marinac. Dela smo se lotili v treh skupinah. Prva je pekla piškote. Skupaj smo jih pripravili res veliko, zato smo si lahko kar sami naredili neverjetno odlično sladico, ki je prav pasala pri kosilu. Res je bila dobra!Druga skupina, se je v telovadnici dobro zrekreirala s štafetnimi igrami. Učiteljica Tinkara nam je pripravila zelo zanimive igrice v katerih smo res uživali. A ker pa smo imeli še polno energije, smo pomagali tudi na vrtu. Tretja skupina je urejala šolski vrt skupaj z učiteljico Karmen. Počistili smo plevel, zalili rastlinice, nabirali kamilico, uredili rastlinjak ter posadili buče. Vrt je po našem obisku izgledal super!Vse skupine smo se zamenjale, tako da je lahko vsak izkusil čim boljšo dogodivščino.

Meni je bila najbolj všeč kuharska delavnica, ker smo pekli piškote in delali sladico. – Karla

Najbolj mi je bila všeč kuhinja, ker smo naredili sladico.  – Ema

Meni je bila všeč sladica. Na vrtu mi je bilo všeč, ko smo kopali in nabirali ribez. – Marcel

Meni je bilo všeč v kuhinji, ker smo pekli piškote. Bili so odlični! – Uroš