ARHIV NOVIC

SKUPINA ZAJČKI V NOVEM LETU

SKUPINA ZAJČKI V NOVEM LETU

Dodobra smo se med prazniki odpočili in že veselo, polno nove energije zakorakali v novo leto. V decembru, ko nas je preko spleta pozdravil dobri mož, dedek Mraz, nam je v vrtcu pustil tudi darilo. Eno iz med teh daril sta bili tudi dve 3-dimenzionalni knjigi, Žabica...

več...
NAGRADNO USTVARJALNI NATEČAJ

NAGRADNO USTVARJALNI NATEČAJ

​Pred nami so velikonočni prazniki, zaznamovani s ponovnim zaprtjem vrtcev in zaustavitvijo javnega življenja. Zagotovo bo v tem času marsikdo imel težave z organizacijo varstva za najmlajše člane družine. Kljub vsemu pa bo nekaterim to obdobje prineslo več časa za...

več...
»MRAVLJICE« V TREBENČAH

»MRAVLJICE« V TREBENČAH

Topli spomladanski dnevi vabijo v naravo, zato smo se »Mravljice« v sredo 24. marca odpravili na prvi planinski  pohod v Trebenče (pohod v okviru programa Mali sonček). Pot nas je vodila čez Brdce, kjer smo si na travniku pripravili malico z razgledom. Malica v naravi...

več...
POZORNOST ZA OČKE IN MAMICE

POZORNOST ZA OČKE IN MAMICE

Mesec marec je mesec, v katerem svoj dan praznujejo mučeniki (tudi očki) ter naše mamice.  Ob tej priložnosti smo otroci iz skupine MRAVLJIC tako očetom kot mamica izrazili hvaležnost za vse kar nam dajejo, nudijo – ljubezen, podporo, potrpljenje, izkušnje, nežnost,...

več...

»MRAVLJICE« V TREBENČAH

Topli spomladanski dnevi vabijo v naravo, zato smo se »Mravljice« v sredo 24. marca odpravili na prvi planinski  pohod v Trebenče (pohod v okviru programa Mali sonček). Pot nas je vodila čez Brdce, kjer smo si na travniku pripravili malico z razgledom. Malica v naravi...

POZORNOST ZA OČKE IN MAMICE

Mesec marec je mesec, v katerem svoj dan praznujejo mučeniki (tudi očki) ter naše mamice.  Ob tej priložnosti smo otroci iz skupine MRAVLJIC tako očetom kot mamica izrazili hvaležnost za vse kar nam dajejo, nudijo – ljubezen, podporo, potrpljenje, izkušnje, nežnost,...

IGRAMO SE Z BARVAMI

Vsi si že po malem želimo, da nas obišče pomlad. V skupini Medvedki, smo jo privabljali tako, da smo se igrali z barvami. V svet pisanih pikic nas je zvabila knjiga Pritisni tukaj. Z zanimivimi in preprostimi barvnimi pikami, ki so narisane v knjigi, smo se igrali kot...

BIBA NA OBISKU

V mesecu februarju nas je v skupini Miške obiskala Biba, nad katero smo bili vsi zelo navdušeni, saj nam je pričarala prijetno vzdušje. Najprej nam je popestrila pustni čas. Iz papirja, kartona in slamic smo naredili pustno masko: bibo, za katero smo se skrivali in...

METULJI NA POHODU

V sredo, 3.3. 2021, smo se otroci iz skupine Metulji odpravili na pohod v okviru športno gibalnega programa Mali sonček. Po krepki malici v vrtcu smo se odpravili na pot, ki nas je vodila mimo čudovitih travnikov polnih cvetočih žafranov. Vzpenjali smo se po gozdni...

E ASISTENT ZA VRTCE

V prihodnjih dneh bomo aktivirali spletno aplikacijo eAsistent tudi za starše. V letošnjem šolskem letu je namreč naš vrtec določen del pedagoškega in organizacijskega dela pričel izvajati preko omenjene aplikacije. Starši boste preko eAsistenta lahko stopili v stik z...

ODPRAVILI SMO SE NA POHOD – SKUPINA RIBICE

​ V sredo, 3. 3. 2021, smo se po malici odpravili na pohod v sklopu Gibalno-športnega programa Mali sonček. Pot nas je najprej vodila mimo Brc, spremljalo pa nas je lepo sončno vreme. Med krajšimi postanki smo opazovali pomladne cvetlice in naravo, ki se prebuja. Pri...

JEŽKI NA POHODU

​V četrtek, 4.3.2021 smo se Ježki odpravili na orientacijski pohod v sklopu Gibalno-športnega programa Mali sonček. Po krajši uganki, da se povzpnemo na bližnji hrib, na katerega pogosto zahajamo, smo se odpravili proti Brcem. Od tam smo imeli prelep razgled na...

POHOD PIKAPOLONIC

​ Ko se je vreme otoplilo in je končno posijalo sonce, smo to brž izkoristili in se odpravili na izlet. V vrtcu smo skupaj pripravili nahrbtnik in vanj zložili vse potrebno za pohod v naravo. Odpravili smo se takoj po zajtrku in se zagrizeno zagnali v klanec proti...

Arhiv po mesecih

(Skupno število obiskov 1.054, 5 obiskov danes)
Dostopnost