ARHIV NOVIC

ADENOVIROZA

ADENOVIROZA

V zadnjih tednih v vrtcu ne opažamo večjega osipa otrok, kljub temu pa smo dobili obvestilo o potrjenem primeru adenoviroze. Okužbo je težje prepoznati saj ima več pojavnosti. Adenoviroza se po navadi začne z okužbo dihal, pri otroku lahko opazite izcedek iz nosu in...

več...
ZAČETKI SKUPINE MIŠKE

ZAČETKI SKUPINE MIŠKE

Septembra so v vrtec prvič vstopili otroci skupine Miške. Mesec september je bil namenjen uvajalnemu obdobju - spoznavanju vzgojiteljic in otrok med seboj, spoznavanju novega okolja - igralnice ter novih igrač v njej. V tem mesecu smo se že dodobra spoznali in že...

več...
PUST VESELIH UST

PUST VESELIH UST

Leto je naokoli in v vrtcu je zopet glavno besedo prevzel pust in za cerkljanske otroke pomembni in zanimivi cerkljanski Laufarji. Teden pred pustom smo vse vrtčevske skupine obiskale cerkljanski muzej in si ogledale stalno razstavo Pust je kriv. Vsako leto v pustnem...

več...
VABILO NA PUSTNO POVORKO

VABILO NA PUSTNO POVORKO

Na pustni torek, 21. 2. 2023, bomo v vrtcu ponovno izvedli Pustno povorko Vrtca Peter Klepec pri OŠ Cerkno. Povorka bo ob 9.15 krenila izpred montažnega vrtca v smeri proti Bevkovi knjižnici Cerkno, naprej čez most proti "placu", mimo LTO-ja, mimo gostilne »Pr Jušku«...

več...

PUST VESELIH UST

Leto je naokoli in v vrtcu je zopet glavno besedo prevzel pust in za cerkljanske otroke pomembni in zanimivi cerkljanski Laufarji. Teden pred pustom smo vse vrtčevske skupine obiskale cerkljanski muzej in si ogledale stalno razstavo Pust je kriv. Vsako leto v pustnem...

VABILO NA PUSTNO POVORKO

Na pustni torek, 21. 2. 2023, bomo v vrtcu ponovno izvedli Pustno povorko Vrtca Peter Klepec pri OŠ Cerkno. Povorka bo ob 9.15 krenila izpred montažnega vrtca v smeri proti Bevkovi knjižnici Cerkno, naprej čez most proti "placu", mimo LTO-ja, mimo gostilne »Pr Jušku«...

IŠČEMO HIŠICO

Naš vrtec je od lanskega šolskega leta vključen v Mrežo gozdnih vrtcev in šol Slovenije. Znotraj mreže si z drugimi vrtci delimo ideje in izkušnje o vzgojno izobraževalnem delu v naravi.Preživljanje prostega in vzgojno-izobraževalnega časa v gozdu ima za otroke...

ZAPROSILO ZA NAMENITEV DELA DOHODNINE

​Spoštovani starši! 25. novembra 2022 je bil v Uradnem listu 146/2022 objavljen Sklep o dopolnitvah Sklepa o določitvi upravičencev do donacij za leto 2022. Med te je bila na podlagi naše vloge uvrščena tudi Osnovna šola Cerkno. Obveščamo vas, da je odslej...

MOJCA POKRAJCULJA

V našem vrtcu vsako leto omogočamo dijakom in študentom obvezno prakso, ki jo opravijo tekom šolskega leta v različnih oddelkih. Tokrat pa so nas obiskale dijakinje Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina s prav posebnim namenom. 9. decembra, so v večnamenskem prostoru OŠ...

DEDEK MRAZ

​V četrtek, 15. decembra 2022 se je v vrtcu in OŠ mudil eden izmed treh dobrih mož, Dedek Mraz. Najmlajše otroke je obiskal v igralnicah, večji pa so ga pričakali v mali telovadnici OŠ Cerkno. Vsi skupaj smo si zaželeli, da bi nas leto 2023 obdarilo s srečo in...

POHOD Z BAKLAMI

 Planinsko društvo Cerkno vabi otroke vrtca v petek, 23.12.2022 na: POHOD Z BAKLAMI Kot običajno, bomo tudi letos koledarsko leto zaključili s pohodom z baklami. Pohod bo potekal po neoznačenih poteh (kolovozi, dobro uhojene steze) v okolici Cerkna. Mogoče...

Arhiv po mesecih

(Skupno število obiskov 2.841, 1 obiskov danes)
Dostopnost