DINO IN ČAROBNI TONI

Avtor: | Apr 19, 2022 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Konec meseca marca, so nas obiskali iz gledališča  Kukuc. Predstavila sta se nam mali dinozaver Dino in Škrat Toni. Škrat Toni, prekaljeni glasbenik, si je vse svoje škratje življenje želel priložnosti na Uradu za zvezde, kjer sta se prav na dan predstave srečala z dinozavrom mladičkom Dinom. Sledilo je kup zabavnih trenutkov in veliko otroškega smeha. Spoznali smo polno glasbil, od trobente, prečne flavte do violine in klarineta ter na koncu predstave skupaj ugotovili, da je vsak od nas v srcu zvezda. Predstava je bila izvedena dvakrat, za najmlajše otroke pa sta nastopajoča predstavo mojstrsko prilagajala sproti, da ni bila ne predolga ne prekratka in še vedno zabavna z vsemi ključnimi vsebinami.