INTERESNE DEJAVNOSTI

Sep 26, 2022 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Z mesecem oktobrom, bo v vrtcu zaživelo pet brezplačnih interesnih dejavnosti. Pevski zbor Izvirčki pod vodstvom Mirjam Hadalin Makuc, Plesne urice pod mentorstvom Blažke Treven, Glasbena igralnica in Naravoslovne urice pod mentorstvom Mojce Sedej Selak ter Cici planinci pod mentorstvom Vide Pagon. Pevski zbor je namenjen otrokom od 5 – 6 let (oddelki Ribice, Metulji, Mravljice), Plesne urice otrokom starim od 3 – 5 let (oddelki Pikapolonice, Ježki, Ribice in delno Metulji), Glasbena igralnica in naravoslovne urice otrokom od 4-6 let (oddelki ježki, ribice, metulji, mravljice), Cici planinec pa je namenjen otrokom starim od 4 – 6 let (oddelki ježki, ribice, metulji, mravljice).

Zaradi omejenega števila mest, lahko vključitev v dejavnost omogočimo le določenemu številu otrok (razen Cici planinec). V primeru prevelikega števila prijav na dejavnosti Pevski zbor, Glasbena igralnica in Naravoslovne urice bodo imeli prednost starejši otroci, pri prijavah na Plesne urice pa bodo imeli prednost mlajši otroci. Prijavite se lahko preko spodaj objavljenih prijavnic, ki jih do ponedeljka, 3. 10. 2022 oddate vzgojiteljici vašega otroka ali pošljete prek eAsistenta (v Cici planince se je možno vključiti tudi kasneje tekom šolskega leta). Preden otroka vključite v dejavnost, se prepričajte, da si tega zares želi, da ga področje zanima in upoštevajte, da je kljub otroškim željam preveč interesnih dejavnosti za otroka lahko tudi obremenitev.

PRIJAVNICA PLESNE URICE
PRIJAVNICA PEVSKI ZBORČEK