OBISKAL NAS JE DEDEK MRAZ

Avtor: | Dec 22, 2023 | VRTEC-NOVICE

V teh hladnih dneh je Cerkljansko obiskal dedek Mraz. Ustavil se je tudi v cerkljanskem vrtcu, kjer so ga otroci že nestrpno čakali. Nekateri otroci so ga že dobro poznali, najmlajši pa so se z njim srečali prvič.

V torek, 19.12.2023 dopoldne je najprej obiskal otroke v montažni stavbi vrtca. Ti so si najprej ogledali predstavo z naslovom Rokavička, ki so jo pripravile njihove vzgojiteljice, nato pa so se srečali z dedkom Mrazom. Po krajšem kramljanju so se poslovili in si pomahali v slovo.

Nato pa se je dedek srečal še s starejšimi otroki iz zidane stavbe in najstarejšimi Mravljicami. Pozdravil jih je v mali telovadnici OŠ Cerkno in jim zastavil nekaj zanimivih ugank. Najbolj pogumne je poklical k sebi, da so mu zapeli pesmico. Vse otroke je na koncu pozdravil in jim namignil, da se mogoče letos še kje srečajo.

Ker je dedek Mraz slišal, da so se otroci skozi vse leto trudili ubogati vzgojiteljice in tudi svoje starše, jim je v igralnici pustil nekaj novih igrač.