OČKOVA PREDSTAVA

Avtor: | Dec 22, 2019 | VRTEC-NOVICE

V petek 13. decembra  je bil za otroke našega vrtca in šole poseben dan. Na odru šolske večnamenske dvorane  se nam je  prvič predstavila skupina očetov, ki so za otroke pripravili gledališko predstavo Volk in sedem kozličkov.

V začetku šolskega leta so se očetje, na pobudo vzgojiteljic njihovih otrok opogumili in sprejeli odločitev, da otrokom polepšajo ter popestrijo veseli december s pravo gledališko predstavo.  Za otroke, ki so svoje očete gledali na odru, je bila ta predstava posebna,  nepozabna izkušnja. Vsi, ki smo predstavo že videli, smo mnenja, da so bili na odru več kot odlični.

Volk, mama koza ter kozlički pa sporočajo, da bodo na oder stopili še enkrat. Vidite jih lahko v pravljični deželi v Cerknem, 27.12. ob 17.45 .

Vse pohvale, čestitke in zahvale očetom za pogum in trud, ki so ga vložili v predstavo.

Foto: Matjaž Kosmač