ORGANIZACIJA DELA V POLETNIH MESECIH V VRTCU PETER KLEPEC PRI OŠ CERKNO

Jul 9, 2020 | VRTEC-NOVICE

Kot vsako poletje, se bodo tudi letos z mesecem julijem in avgustom 2020 skupine združevale glede na dnevno število prisotnih otrok. Posledično je temu do določene mere, podvrženo tudi dejstvo, da se organizacija samih oddelkov tvori vsak dan sproti. Starše naprošamo za razumevanje in strpnost, v primeru kakršnih koli vprašanj pa naj se vedno obrnejo na prisotne strokovne delavke. S ponedeljkom, 6.7.2020, bo zidana stavba vrtca do nadaljnjega odprta le do 15:30 ure, od 15:30 do 16:00 ure bodo otroci združeni v zbirni sobi montažnega vrtca. Od 27.7.2020 do 21.8.2020 bo obratovala samo montažna stavba vrtca. Starše otrok, ki so trenutno vključeni v oddelke zidane stavbe vrtca naprošamo, da pravočasno poskrbijo za osebne stvari otrok in prenos le teh v montažno stavbo. Vsako leto nas v poletnih mesecih spremljajo tudi študentje, ki nam pomagajo pri izvedbi varstva. Dodatno pomoč vedno izbiramo na podlagi razgovorov, saj se trudimo, da so v stiku z otroki le osebe, ki so odgovorne, vredne zaupanja in jim delo z otroki predstavlja veselje. V mesecu juliju in avgustu, se nam bo pridružilo pet študentov oz. dijakov, ki se vam bodo predstavili v predstavitvenih pismih, ki bodo objavljena na oglasnih deskah pri vseh vhodih v vrtec in na spodnjih povezavah.

Od ponovnega odprtja vrtca naprej, je naš vsak dan zaznamovan s posebnimi ukrepi in pristopi za izvajanje varstva in vzgoje, v izogib vnosom kakršnih koli okužb v vrtec. Starše naprošamo, da se tudi v mesecu juliju in avgustu držijo priporočil s strani NIJZ in upoštevajo navodila za gibanje po vrtcu, ki so objavljena na vseh vhodih v vrtec, ter redno spremljajo oglasne deske in spletno stran o morebitnih spremembah in novo sprejetih ukrepih.

Predstavitvena pisma študentov

Petra Lapanje