POHOD NA ŠEBRELJSKI (LOKVARSKI) VRH 1079m

Nov 8, 2022 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Planinsko društvo Cerkno vabi otroke vrtca v soboto,12.11.2022, na planinski pohod na

ŠEBRELJSKI (LOKVARSKI) VRH 1079m

Tokrat se bomo iz Šebrelj odpravili na Lokvarski vrh. Lokvarski vrh je 1079 metrov visok travnat vrh, ki se nahaja južno od Šebreljske planote. Z vrha, na katerem sta panoramska tabla in žig se nam odpre lep pogled po Šebreljski planoti, Trnovskemu gozdu, Idrijskem, Cerkljanskem in Škofjeloškem hribovju ter ob lepi vidljivosti vse do Julijskih Alp.

Zbor: v soboto 12.11. ob 8. uri v centru Šebrelj. (iz Cerkna 20-25 minut vožnje), potem se skupaj odpeljemo na izhodišče.
Oprema: dobra obutev, topla oblačila, nekaj za primer dežja, hrana in pijača iz nahrbtnika. Ne pozabite na Planinske dnevnike.
Zahtevnost: nezahtevne označene in neoznačene poti, hodili bomo približno tri ure.
Prijave: do petka 11.11. do 12. ure se vpišete na seznam ob vabilu.
Vabljeni tudi starši, bratci, sestrice…

Vodi: Ivan Hadalin tel:064252914
V primeru slabega vremena pohod odpade!