POHOD NA ŠKOFJE

Okt 11, 2022 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Planinsko društvo Cerkno vabi otroke vrtca v soboto, 15. 10. 2022, na planinski pohod na

ŠKOFJE 973m

Tokrat se bomo iz prelaza Vrh Ulce odpravili na Škofje. Pot poteka po razglednem pobočju, večinoma po gozdnih poteh.
Zbor: v soboto 15.10. ob 8. uri na parkirišču pod Osnovno šolo v Cerknem. Potem se bomo skupaj odpeljali na izhodišče »Vrh Ulce«. Če je kdo iz te smeri, se lahko dobimo kar na izhodišču (8.15).
Oprema: dobra obutev, topla oblačila, nekaj za primer dežja, hrana in pijača iz nahrbtnika. Ne pozabite na Planinske dnevnike.
Zahtevnost: nezahtevne označene in neoznačene poti, hodili bomo približno tri ure.
Prijave: do petka 14. 10. do 12. ure se vpišete na seznam na oglasnih deskah (zidani vrtec, mravljice) ob vabilu. Vabljeni tudi starši, bratci, sestrice…

Vodi: Ivan Hadalin tel: 064252914

V primeru slabega vremena pohod odpade!