POHOD Z LUČKAMI

Avtor: | Dec 22, 2023 | VRTEC-NOVICE

Pri mravljicah smo si praznični december popestrili z druženjem s starši. Organizirali smo pohod z lučkami po cerkljanskih ulicah. Starše smo povabili, da skupaj z otroki doma izdelajo lučke oz. lanterne, ki so nam na pohodu osvetljevale pot.

V četrtek, 14. 12. 2023, smo se zbrali pred šolo, kjer smo starše najprej pogostili s toplim čajem in piškoti, ki so jih otroci v vrtcu spekli zanje. Ko smo se posladkali in pogreli s čajem, smo starše pozdravili s krajšo plesno točko. Otroci so jim predstavili še načrt poti, ki so ga med tednom skrbno pripravili. Skupaj smo prižgali lučke in se odpravili na pot. Po cerkljanskih ulicah je odmeval otroški smeh in praznična glasba. Lučke pa so poskrbele, da je bil pohod še bolj čarobno in praznično obarvan.