NAGRADNO USTVARJALNI NATEČAJ

Apr 1, 2021 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

​Pred nami so velikonočni prazniki, zaznamovani s ponovnim zaprtjem vrtcev in zaustavitvijo javnega življenja. Zagotovo bo v tem času marsikdo imel težave z organizacijo varstva za najmlajše člane družine. Kljub vsemu pa bo nekaterim to obdobje prineslo več časa za druženje s svojim otrokom, ki ga lahko izkoristite tudi z sodelovanjem na nagradnem natečaju Društva prijateljev mladine Cerkno. Naj nam korona čas ne vzame veselja do ustvarjanja, trenutne razmere lahko najmlajšim razložimo tudi na zabaven način skozi ustvarjanje. Vabimo vas, da si tukaj preberete vabilo na natečaj in skupaj z otrokom tudi kaj ustvarite. Glede na razmere lahko izdelke oddate v svojem oddelku v ponedeljek, 12. 4. 2021, ob (upajmo) ponovni vrnitvi v vrtec.

Lepo vabljeni