NUJNO VARSTVO V MESECU DECEMBRU

Dec 4, 2020 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Tudi v mesecu decembru oz. do preklica, bomo izvajali le nujno varstvo za otroke katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na noben drug način. Še naprej se obračamo na vse starše s prošnjo, da potrebo po varstvu izrazijo samo tisti, ki to resnično potrebujejo in s tem prispevajo k zajezitvi širjenja virusa. Potrebo po varstvu se izkazuje s potrdilom delodajalca obeh staršev. V kolikor so obstoječa potrdila datumsko zastarela, starše naprošamo, da jih obnovijo.

Za optimalno organizacijo zaposlenih in dela v oddelkih v času izrednih razmer/nujnega varstva vas naprošamo, da najavite aktualno tedensko prisotnost vašega otroka v vrtcu na obrazcu, ki ga dobite na spletni strani vrtca. Prisotnost najavite pred prvim prihodom otroka v vrtec ali do četrtka tekočega tedna za naslednji teden.

Hvala za sodelovanje