Skupaj smo se res imeli dobro!

Avtor: | Okt 28, 2022 | VRTEC-NOVICE

Tudi letos je prvi teden v oktobru (3.-9.10.2022) potekal Teden otroka. Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Pri najmlajših smo vzgojiteljice skupaj načrtovale dejavnosti za ponedeljek, sredo in petek.

V ponedeljek smo se Miške in Zajčki družili na terasi ob gibalnem poligonu, Veverice, Čebelice in Medvedki pa so se skupaj odpravili na obisk v Lovski dom Cerkno, kjer jih je lovec prijazno nagovoril in jim razkazal lovski dom. V sredo so po igralnicah potekale dejavnosti, ki jih je načrtovala vsaka vzgojiteljica sama, teden pa smo zaključili z ogledom predstave, ki sta nam jo zaigrali vzgojiteljici. V predstavi je nastopalo kar nekaj živali, spoznali pa smo tudi veliko različnih inštumentov.

Skupaj smo se res imeli dobro!