ŠTUDENSTKO DELO V VRTCU

Jun 9, 2022 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

V mesecu juliju in avgustu 2022, bomo v Vrtcu Peter Klepec pri OŠ Cerkno zaposlovali študente za pomoč  pri izvajanju vzgojno varstvenega dela.
Od kandidatov se pričakuje veselje do dela z otroki. Zelo zaželene so izkušnje na področju dela s predšolskimi otroki in osebnostne lastnosti, kot so ustvarjalnost, komunikativnost, senzibilnost, občutljivost in empatija – sposobnost vživljanja v doživljanje otrok.
Oseba, ki dela v vrtcu mora biti zrela in odgovorna oseba, osebno urejena in imeti stabilen značaj. Vsak zaposleni v vrtcu deluje s svojim vedenjem, zato se mora zavedati, da vzgaja tudi s svojim zgledom.

Pogoj za prijavo je polnoletnost. Prijave oz. ponudbe za delo zbiramo do 16. 6. 2022 na:

• e naslovu: vrtec@os-cerkno.si

• Osebno v pisarni zidane stavbe vrtca po predhodnem telefonskem dogovoru na št. 040 579 889.

Prijave naj vsebujejo kratki življenjepis in predhodne izkušnje.