VPRAŠALNIK ZA STARŠE Z OTROKI DO 7. LETA STAROSTI

Jun 21, 2021 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Dragi starši vrtčevskih otrok in prvošolcev,

Občina Cerkno je vključena v iniciativo PrimoKIZ, katere cilj je celostno podpreti družine z otroki do sedmega leta starosti. V naslednjih dveh letih se bo pripravila strategija »družinam z mlajšimi otroki prijazna občina«. Na ta način se bo promoviral kvaliteten celostni razvoj predšolskih otrok, posledično pa se bo izboljšala tudi kvaliteta bivanja za družine z mlajšimi otroki in se na splošno višal standard bivanja v občini.

Ker bi radi ugotovili kakšno je trenutno stanje na področju družin z mlajšimi otroki v Občini Cerkno ter kje so še možnosti za izboljšave, smo objavili vprašalnik za starše z otroki do 7. Leta starosti. Prosimo vas, da odgovorite na vprašalnik (na spodnji povezavi) in poveste, kako bi lahko skupaj izboljšali življenje družin z majhnimi otroki v Občini Cerkno. Vaše odgovore bomo upoštevali pri nadaljnjih korakih za izboljšanje kakovosti življenja družin v Občini Cerkno.

Prosimo, da vprašalnik na zgornji povezavi rešite do 25. 6. 2021.

Pomembno je, da skupaj oblikujemo prijetno okolje za vse!